Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

MALATYA TV YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

MALATYA TV YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR
  • 18.01.2018
  • 699 kez okundu
Reklam


malatya tvMALATYA TV YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

BÖLGE GAZETESİ 18.YILINI COŞKUYLA KUTLADI

Mesleki kariyerinde zirvede olan Ferhat Canbey, Kanal Malatya’yı Malatyalı hemşerilerine kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Son yıllarda  televizyon dünyasında hızlı adımlarla ilerleyen Ferhat Canbey, mesleki hayatında kariyer yapmaya devam ediyor. Canbey Medya Grubu’nun kurucusu olan ve  2015 yılında Yaşam Tv ile ilk kez Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Ferhat Canbey; 2017 yılında Gala Tv ile yoluna devam etti.

MALATYALILARIN YENİ KANALI GELİYOR

Başak şehir Sular Vadisi Salon Venedik’de düzenlenen Malatya Tv Tanıtım Gecesi’nde Ferhat Canbey; “Yıllardır hayalini kurduğum Malatya Tv’ yi artık hemşerilerimle buluşturmanın heyecanını yaşıyorum. Malatyalı hemşerilerimin desteğiyle artık Malatyalıların yeni bir kanalı geliyor. Malatya Tv çok yakında yeni yayın dönemine başlıyor. Malatya Tv için ekibimle birlikte kolları sıvadık. Çok yakında Canlı yayın aracımızla başta Malatya olmak üzere, Anadolu’nun bir çok şehrinde Canlı yayınlarımız olacak” dedi.

Muhteşem Gece’de, 1999 yılında merkezi Esenler’ de ve Ferhat Canbey önderliğinde kurulan Bölge Gazetesi 18.yılını kutladı.

CANBEY, BÖLGE GAZETESİ’nde 18 YILIMIZI GERİDE BIRAKTIK

Yerel medyada 18. yılını, gazetecilikte ise 28.yılını dolduran Bölge Gazetesi Kurucusu Ferhat Canbey; “28 yıllık mesleki hayatımda, 18 yılımı yerel gazetecilikte geçirdim. Bölge Gazetesi dolu dolu 18 yılını geride bıraktı. Bu geçen yıllarda bizlerden desteğini esirgemeyen dostlarıma ve değerli okuyucularımıza teşekkür ederim” dedi.


SANATÇILAR MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU

Sunuculuğunu Güler Karaman ve Ali Karadeniz’in yaptığı geceye Türk Halk Müziği sanatçılarından İzzet Altınmeşe, Hülya Evrensel, Haşim ve Gülistan Tokdemir, Ahmet Özyavuz, Seyhan Güler, Sibel Sevinç, Musa Aslanyürek, Yusuf Özpolat, Siirtli Özkan, İbrahim Harikases, Şahmaral, Naci Altın Saraynur, Aziz karakaş, Azdin Erdoğan, Sibel Yıdırım, Cemal Fırat ve Ünlü Yönetmen Gani Rüzgar Şavata katıldı. Davete katılan sanatçılar misafirlere müzik ziyafeti sundular. Sanatçıların Türküleriyle renk kattığı kutlama gecesi şölen havasında geçti.

SİYASET VE İŞ DÜNYASI ORADAYDI
Yılların duayen gazetecisi Ferhat Canbey’i siyaset ve sanat dünyasının tanınmış simaları yalnız bırakmadı. Geceye;  Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin, Yeni Malatya Spor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, As Başkanı Aziz Yalçınkaya ve Yönetimi katıldı. Ayrıca Malatya Sivil Toplum Kuruluşları MASTÖB Esenler Şube Başkanı Aziz damar,  MASTÖB Gençlik Kolları Başkanı Bilal Elmas,  MADEF Genel Başkanı Yılmaz Durmuş ve Yönetimi, MİAD Gençlik Kolları, Küçükçekmece Malatyalılar Dernek Başkanı Mustafa Karakaş, Dilekliler Dernek Başkanı Ali Karadoğan, Malatya Pütürge Örmeli (Şiro Zarato) Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Memiş. Mastöb Kadın Kolları Başkanı Canan Altuntaş, Barbaros, Pütürge Çevre köyleri Başkanı Osman Dursun ve Yönetimi, Arıtoprak Dernek Başkanı Yusuf Canbay, Kahta Dernek başkanlarından Ahmet Kıymaz,  Tütenocak Bersomik Dernek Başkanı Faik Kılıç, Koctepe Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Peker, Akdoğan Dernek Başkanı Hacı Konan, Adıyaman Şehri Yaman Taraftar Grubu Başkanı Ziya Karakuş katıldı.

Gecede Yeni Malatya Spor Kulüp Başkanı Adil Gevrek; “Medya sektöründe Ferhat Canbey’in her zaman Malatyalıların  yanında olduğunu biliyorum. Ferhat Canbey’e yayın hayatında başarılar dilerim” diledi.

Adil Gevrek’in ardından konuşmayı Madef Başkanı Yılmaz Durmuş devraldı. Yılmaz Durmuş, Ferhat Canbey Malatya’nın görünmez yüzünü gösterdiğini, her daim birbirlerinin yanında olmalarını gerekliliğini konuşmasında vurgularken yayın hayatında Canbey’e başarılar diledi.

Pütürge belediye başkanı Mehmet Polat’da Kanal Malatya Tv’nin yayın hayatına başlamasını tebrik ederken Malatya’lı hemşerilerine de güzel bir müjde verdi. Diyarbakır ile Pütürge’nin sınır komşusu olduğunu önümüzdeki yıl Çermik yolunun tamamlanacağını herkesin bu güzergahı artık kullanmasını istedi.

MESLEKTAŞLARI CANBEY’İ YALNIZ BIRAKMADI
Siyaset ve İş dünyasında yüzlerce davetlinin katıldığı geceye Ferhat Yıldırım, Perihan Bozkurt, Tutku Bozkurt, Hasan Gürsoy, Mustafa Akbaba, Ufuk Önder Çavuş, Cemile Çilem Canbey Çavuş, Çetin Aslantaş katıldı.

HABER: UFUK ÖNDER ÇAVUŞ

Paylaş

Etiketler: / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
kamagra