Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Kuru Ciltler için Doğal Nemlendiriciler

Kuru Ciltler için Doğal Nemlendiriciler
  • 28.08.2015
  • 2.264 kez okundu
Reklam

http://www.superlifedergisi.com/kuru-ciltler-i?emlendiriciler/

http://www.superlifedergisi.com/kuru-ciltler-i?emlendiriciler/

Kuru Ciltler için Doğal Nemlendiriciler

           Cildimiz bizim için en önemli zenginliğimizdir. Onu korumalı ve gereken özeni göstermeliyiz. Özellikle kuru bir cilde sahipsek eğer, kesinlikle daha fazla özen göstermeliyiz. Kuru ciltler için doğal nemlendiricilerin kullanılmasını tavsiye edebiliriz. Böylece cildimize zarar verebilecek kimyasallardan da uzak durabiliriz.

Pek çok sebepten ötürü deforme olan kuru cildinizi, sizlerin de evde kolayca hazırlayabileceği doğal nemlendirici maskeler ile tedavi edebilirsiniz. Üstelik bu nemlendirici maskeler için herhangi bir şekilde büyük masraflar yapmanıza da gerek yoktur. Her yerde kolayca bulabileceğiniz malzemeler sayesinde doğal nemlendirici yaparak cildiniz üzerinde uygulayabilirsiniz.

Doğal nemlendirici maskelerin kuru ciltler üzerindeki etkisi son derece önemli ve bir o kadar da gözle görülür nitelikte belli olur. Kuru ciltler için doğal nemlendiriciler kolaylıkla hazırlanabilir. Bu cilt tipinin diğer cilt türlerinden çok daha büyük oranda neme gereksinim duydukları da bilinen bir gerçektir. Yani kuru bir cildin parlak, taze ve sağlıklı görünebilmesi için nem ihtiyacı olmazsa olmazdır. Bazen aşırı sıcaklar nedeniyle bazen de soğuk havadan dolayı cilt üzerindeki nem oranı azaltmaktadır. Bu azalma sonucunda da cilt, kuru bir görünüme kavuşur. Hızlı yaşlanabilen cilt türlerinin en başında gelen kuru cilt türünün sorunsuz ve sağlıklı görünebilmesi için devamlı olarak nemlendirilmeleri gerekir.

Piyasada bulunan nemlendiricilerin pek çoğu maalesef ki sağlıksız ve kimyasal dolu ürünlerdir. Bu nedenle cildimizde kullanmamız bir hayli tehlike yaratır. Kuru ciltler için doğal nemlendiriciler hazırlayarak bu kimyasal nemlendiricilerden ve maskelerden uzak durabilirsiniz. Evinizde kolayca bulabileceğiniz bazı malzemeler ile doğal yöntemler deneyerek hazırlayabileceğiniz cilt nemlendirici maskeleriyle kuru cildinizin ihtiyaç duyduğunu nemi almasını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için ekstra bir çaba harcamanıza da gerek yoktur.

< SUPERLİFE >

Paylaş

Etiketler: / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
kamagra