Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Güzel gülümsemek için uygulanması gerekenler

Güzel gülümsemek için uygulanması gerekenler
  • 17.09.2015
  • 2.168 kez okundu
Reklam

gülmek xxxGüzel gülümsemek için uygulanması gerekenler

Gülümsemek kadın, erkek için mutluluk kaynağı ve güven duygusudur. Güzel gülümsemek için insanın kendisiyle barışık olması ve iç huzurunun yüksek olması gerekir.

Güzel, çekici, seksi gözükmenin en iyi yollu gülümsemekten geçer. İnsanın yüzünde oluşan tebessüm kişinin güzel gözükmesine neden olabilmektedir. Erkeklerin çoğu kadınların güzel gülümsemesinden, tebessümlerinden hoşlanabilir hatta aşık olabilirler. Kadın erkek arasındaki etkileşimde gülümsemek çok önemli bir yer tutmaktadır. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Güzel gülmek için öncelikle kendimizle barışık olmamız lazım. Her şeye gülmemeli, her olaya tebessüm etmemeliyiz. Sırıtmak, kahkaha atmak, olur olmadık gülmek ters itici etki yapabilir.

Güzel gülümsemenin en önemli kuralı güzel dişlere sahip olmaktır. Diş güzelliği bu husus da çok önemlidir. Dişlerimizi daima bakımlı tutmalı, fırçalamalı ve problemli dişleri tedavi ettirmeliyiz. Ön dişlerin bakımlı olması güzelliği doğrudan ön plana çıkaracağını unutmamak gerekir. Bembeyaz dişler sizin daha iyi gülümsemenizi sağlayacaktır. Bayanlar için dişleriniz daha ön planı çıkmasını istiyor ve buna bağlı olarak daha iyi gülümsemek istiyorsanız kırmızı belirgin ruj kullanabilirsiniz. Bu durumda hem dişleriniz hem de gülümsemeniz daha belirgin olacaktır. İlerleyen yaşlarda dişlerde yıpranmalar gözükebilir. Bu durumda tedavi yöntemlerini mutlaka uygulamak gerekir. İnci gibi dişlere sahip olmak kolay değildir ancak bunu yakalamak için mücadele ederseniz güzel gülüşlere sahip olursunuz.

< SUPERLİFE >

Paylaş

Etiketler: / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
kamagra